Wejdź do świata Redberry!

Przypomnij
hasło

Zielone soki

Go Green! Spróbuj naszych zdrowych i pożywnych soków wyciskanych z naturalnych owoców i warzyw. Rozkoszuj się specjalnymi kompozycjami naszych zielonych soków. W naturalny sposób ugasisz pragnienie i naładujesz akumulatory. Soki to nie tylko zdrowie, ale także pożywna przekąska między posiłkami.

Nasze zielone soki zawierają mnóstwo drogocennych składników i witamin tj.: chlorofil, enzymy, magnez, fosfor, żelazo, potas i sód. Ponadto zawierają prowitaminę A, witaminy z grupy B oraz witaminy E, C i K.

Zielone soki bogate są w sole potasu które pozytywnie wpływają  na funkcje naszego serca i neutralizują kwasy mięśniach. Zielone warzywa podobnie jak marchew są obfite w antyrakowy karoten.

Do wyboru oferujemy Ci aż 8 nowych kombinacji smaków – każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Cały świat zzieleniał!

Ludzie wszędzie dookoła globu zmieniają swoje nawyki żywieniowe i odkrywają zdrowy styl życia. Jesteśmy częścią tego wielkiego ruchu z czego jesteśmy niesamowicie dumni każdego dnia. Pomagamy Wam zmieniać Wasze życie na lepsze i zdrowsze. Puste kalorie przemieniamy w witaminy, a zbędny tłuszcz w bogactwo smaku i przyjemność bez wyrzutów sumienia.

W Redberry wybieramy zdrowie, szczęście i dobre samopoczucie. Wybierz i Ty!

 

 

© 2011 - 2014 Redberry Int. Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: Signum Studio Interaktywne