Wejdź do świata Redberry!

Przypomnij
hasło

Gorące napoje

Redberry to nie tylko zdrowe przekąski, ale również gorące napoje. W ich przygotowanie wkładamy dużo serca i staranności. Wiemy, że lubisz spotkania przy filiżance dobrej kawy, herbaty czy gorącej czekolady. Nie mogło więc ich zabraknąć
w naszym menu.

Kawa

Zrelaksuj się i odkryj bogactwo smaku kawy w Redberry. Przyjdź, spróbuj i zanurz się w morzu doznań kaw Redberry. Tworzone z pasją i harmonią kompozycje smaków i aromatów sprawią, że będziesz chciał wracać do nas nie tylko dla mrożonych jogurtów. Zaserwowana specjalnie dla Ciebie z należytą maestrią i precyzją, jedyna taka - kawa Redberry. Nie wierz nam na słowo - przyjdź i przekonaj się sam.

Herbata

Napój zwany przez wielu boskim, bogaty w teinę, która wyciągnie z Ciebie zmęczenie i pobudzi do życia! Zatop się w smaku herbaty w Redberry.

Gorąca czekolada

Czekolada poprawia nastrój, a przyrządzona na gorąco wręcz uszczęśliwia. W Redberry jesteśmy specjalistami od szczęścia i zdrowia. Filiżanka gorącej czekolady to bogate źródło magnezu i wapnia. Poza tym nieskończona słodycz, która rozgrzeje zmysły i doda pozytywnej energii. Spróbuj gorącej czekolady Redberry i oddaj się błogiej przyjemności.

© 2011 - 2014 Redberry Int. Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: Signum Studio Interaktywne